Kovové skříně, karototéky | kovove-skrine.cz

Regály

Na papíry jsou kartotéky. Ale jak uspořádáte sklad se zbožím nebo nářadí v dílně?

Odkládací prostory ve skladech, archívech, doma ve sklepě, ve spíži nebo dílně obvykle vybavujeme spolehlivými regály, tedy pokud máme kde vybírat. Naštěstí se v dnešní době nabízí řada regálů různých typů, variability a materiálů. Pokud (tak jako my) důvěřujete pouze kvalitní oceli, dáte určitě přednost kovovým regálům tradičního výrobce.

Regály – bezpečí a funkčnost

Policové regály robustní ocelové konstrukce jsou nezničitelným pomocníkem ve všech technických prostorách. Nosnost polic nejčastěji mezi 90-110 kg dostačuje většině možných využití a možnost vybavit regály policemi o nosnosti až 200 kilogramů poté vyhoví i nejnáročnějším požadavkům. Nosnost celého regálového sloupce je celá jedna tuna!

Proti převrácení je doporučeno regály zajistit přišroubováním ke zdi. 

Regály – je libo pozink nebo práškovou barvu?

Odolná povrchová úprava chránící kvalitní ocelový plech - to jsou dva parametry, které nás první zajímají na použitém materiálu. Pokud mají kovové regály plnit svoji funkci bez potíží po řadu let, kvalita plechu a povrchové úpravy jsou neoddiskutovatelným požadavkem. V nabídce jsou i dřevěné regály a různé funkční doplňky - v některých případech tuto možnost oceníte.

Regály a montáž – je potřeba firma?

Demontované kovové regály snadno sami složíte - jejich montáž je řešena pomocí šroubových spojů, nebo jsou řešeny bezšroubovými spoji pomocí zámkových samosvorných prolisů. Co to pro Vás znamená? Policové regály lze pořídit jako důmyslnou stavebnici a u varianty se samosvornými zámky si vystačíte i zcela bez nářadí. Regálová skládačka je ve své podstatě nekonečně variabilní. Některé typy umožňují přidáváním dalších a dalších modulů vytvořit de facto nekonečné regály - a jediným limitem jsou tudíž Vaše požadavky a prostory, kde kovové regály stavíte.

Proč se vyplatí koupit regály české výroby?

Kovové regály české výroby získaly věhlas i na zahraničním trhu. Není divu. Jsou to jejich uživatelské vlastnosti – nosnost, odolnost, variabilita, se kterou jimi můžete vyplnit téměř jakýkoliv prostor a v neposlední řadě snadná montáž – co z policových regálů udělaly nezbytné vybavení dílen a garáží.

S regálem české výroby navíc získáte srozumitelný návod, co ještě zjednoduší montáž. A když dojde k případné reklamaci? Kovový nábytek české výroby se samozřejmě lépe reklamuje u české firmy než u mnohdy nesehnatelného zahraničního výrobce.